İNDİRİMLİ 90TL 50TL
BİLET AL
ARKADAŞLARINA GÖNDER

Travma Vakalarında Psikodramatist Bakış Açısı I Vaka Analizleri İle Travma


Travma Vakalarında Psikodramatist Bakış Açısı I Vaka Analizleri İle Travma
50TL

Haklarınızı Gözetiyoruz
Etkinlik gerçekleşene kadar tüm süreci titizlikle takip ederek haklarınızı gözetiyoruz.
24/7 Destek
Whatsapp ve Canlı yardım ile 24 saat hizmetinizdeyiz.
100% Güvenli
Tüm kartla ödeme sayfaları 256Bit SSL ile şifrelenerek korunmaktadır.
Elektronik Biletleme
Qr kod ile sorgulanabilen elektronik bilet sunuyoruz.

Detaylar

Travma Vakalarında Psikodramatist Bakış Açısı I Vaka Analizleri İle Travma

Travma Vakalarında Psikodramatist Bakış Açısı Eğitimi, Vaka Analizleri ile Travma 30 Ekim Cumartesi saat 21.00’da Zoom üzerinden canlı olarak gerçekleşecektir.

-Eğitim süresi 1.5 ve 3 saat arası değişkenlik gösterecektir. Eğitim iki kısımdan oluşacaktır. İlk kısımda teorik bilgi verilirken ikinci kısımda ise vaka ağırlıklı bir eğitim gerçekleşecektir. Eğitim vaka bilgisi içerdiğinden kayıt altına alınmayacaktır.

Ücret: 50 tl’dir.

Önemli* 

-Eğitim, Pdr, Psikoloji, Tıp lisanslarında 4. sınıf öğrencisi olan ya da yüksek lisans öğrencisi olan katılımcılara yöneliktir. Eğitim satın alındıktan sonra öğrenci kimliğiniz onaylanmak üzere tarafınıza mail yoluyla iletişime geçilecektir. Kimliğinizin onaylanması sonrası eğitim onay ve katılım maili iletilecektir.

 

Ne Öğreneceğim?

  • Travma patolojisine "Psikodrama" ekolünden bakış.

 

Bu kursun konuları

  • Olgu Sunumu: Psikodrama grubunda bir protagonist çalışması ile travmanın işlenişi. (90 Dakika)

  • Olgunun Analizi: Rol teorisi- Psikodrama- Travma (45 Dakika)

  • Sorular,katkılar (30 Dakika)

 

Sertifikalar

  • İsminize Özel
  • Konuşmacı İmzalı
  • Belge Seri Numaraya Sahip
  • Ömür Boyu Sistem Üzerinden Sorgulanabilir
  • Cv'nizde Bulundurabilirsiniz

Konuşmacılar

Psikolog ve Psikodramatist Zühal Yerlikaya

1980 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü bitirdikten sonra, Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmaya başlamış ve 2004 yılında emekli olmuştur. Psikodrama, Grup Terapisi, Sosyometri eğitimini, Uberlingen Moreno Enst.(Almanya) ve Dr.Abdulkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü’nden alarak Psikodramatist olmuştur. 1995 yılından bu yana Dr.Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü Eğitimcidir. Grup Psikoterapisi ve Therapeutic Milieu (Ankara Üniversitesi Psikiyatri A.B.D.); Jungien Psikodrama (Instıtut Für Psychodrama (Zürih-İsviçre); Yaşayarak Öğrenme ve Macerayla Eğitim (Project Adventure, Inc.(A.B.D); EMDR- Eye Movement desensitization and Reprocessing (Emdr Instıtute Israel- Dbe Davranış Bilimleri Enst.); Çevrimiçi Psikodrama, Sosyodrama, Sosyometri (American Institute of Human Relations and Aging (AIHRA)International TELE’DRAMA Institute (ITI) eğitimlerini tamalayarak sertifikalarını almıştır. Bireysel ve grup terapisti olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Psikodrama Dernekleri Federasyonu eski Genel Sekreteri, Türk Psikologlar Derneği eski genel sekreteri, eski genel merkez yönetim kurulu üyesi Grup Psikoterapileri Derneği eski başkanı, Psikodrama Derneği eski başkanıdır. 1., 6. ve 7. İstanbul Psikodrama Günleri Sempozyum Başkanı, 38.Uluslararası Grup Psikoterapileri Kongresi başkanı olarak ve birçok sempozyum ve kongrede bilimsel ve düzenleme kurulu üyesi olarak görev almıştır. Çeşitli toplumsal projelerde görev almayı sürdürmektedir.
BİLET AL


Devam ederek kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.