İNDİRİMLİ 90TL 50TL
BİLET AL
ARKADAŞLARINA GÖNDER

Travma Vakalarında Bilişsel Davranışçı Terapi Bakış Açısı I Vaka Analizleri İle Travma


Travma Vakalarında Bilişsel Davranışçı Terapi Bakış Açısı I Vaka Analizleri İle Travma
50TL

Haklarınızı Gözetiyoruz
Etkinlik gerçekleşene kadar tüm süreci titizlikle takip ederek haklarınızı gözetiyoruz.
24/7 Destek
Whatsapp ve Canlı yardım ile 24 saat hizmetinizdeyiz.
100% Güvenli
Tüm kartla ödeme sayfaları 256Bit SSL ile şifrelenerek korunmaktadır.
Elektronik Biletleme
Qr kod ile sorgulanabilen elektronik bilet sunuyoruz.

Detaylar

Travma Vakalarında Bilişsel Davranışçı Terapi Bakış Açısı I Vaka Analizleri İle Travma

Travma Vakalarında Bilişsel Davranışçı Terapi Bakış Açısı Eğitimi, Vaka Analizleri İle Travma 17 Ekim Pazar saat 21.00’da Zoom üzerinden canlı olarak gerçekleşecektir.

-Eğitim süresi 1.5 ve 3 saat arası değişkenlik gösterecektir. Eğitim iki kısımdan oluşacaktır. İlk kısımda teorik bilgi verilirken ikinci kısımda ise vaka ağırlıklı bir eğitim gerçekleşecektir. Eğitim vaka bilgisi içerdiğinden kayıt altına alınmayacaktır.

Ücret: 50 tl’dir.

Önemli*

-Eğitim, Pdr, Psikoloji, Tıp lisanslarında 4. sınıf öğrencisi olan ya da yüksek lisans öğrencisi olan katılımcılara yöneliktir. Eğitim satın alındıktan sonra öğrenci kimliğiniz onaylanmak üzere tarafınıza mail yoluyla iletişime geçilecektir. Kimliğinizin onaylanması sonrası eğitim onay ve katılım maili iletilecektir.

 

Ne Öğreneceğim?

 • Travma patolojisine "Bilişsel Davranışçı Terapi" ekolünden bakış.

Bu kursun konuları

 • Travma ve TSSB’nun Tanımı

 • Bilişsel Davranışçı Terapi Bakış Açısı

 • BDT Yönteminin Temel Kavramları

 • BDT Formülasyonu

 • TSSB’de BDT Yöntemlerinin Kullanışı

 • Vaka Örneği Üzerinde Tartışma

 

Detaylar

 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Mixx Bilet tüketicilerimizin haklarına önem veriyoruz. Sitemizden satın almış olduğunuz biletler Mixx Bilet güvencesindedir. 
 • 48 Saat içerisinde koşulsuz iade hakkınız vardır.

 

 

Sertifikalar

 • İsminize Özel
 • Konuşmacı İmzalı
 • Belge Seri Numaraya Sahip
 • Ömür Boyu Sistem Üzerinden Sorgulanabilir
 • Cv'nizde Bulundurabilirsiniz

Konuşmacılar

Klinik Psikolog Rahel Layiktez

Rahel Layiktez, 2003 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden , ardından 2006 yılında Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans ve yüksek lisans dönemi boyunca Balıklı Rum, Cerrahpaşa ve Balat Hastanelerinde çalışmalarda bulundu.Klinik psikolog olarak uzman olduktan sonra bir yıl boyunca Boğaziçi Üniversitesi Bürem’de öğrencilere psikolojik danışmanlık verdi, ayrıca Koç Üniversitesi tarafından yürütülen KÜMYÜP- Minik Yürekler Projesinde uzun yıllar boyunca süpervizör olarak görev aldı. 3-D Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde “Mor Çatı- Kadın Sığınağı Vakfı” danışanları ile gönüllü klinik psikolog olarak çalıştı. 2006-2007 yılları arasında “Refugee Legal Aid Program of the Helsinki Citizens Assembly” çatısı altında gönüllü olarak mülteciler ile ağırlıklı olarak travma sonrası stres bozukluğu alanında çalışmalarda bulundu. Ağırlıklı olarak, Bilişsel ve Davranışçı Terapi ekolünü benimsemesine rağmen, yıllar içinde, farklı ekollerin de eğitimini aldı. Dışavurumcu Sanat Terapisi, Gestalt Terapisi, Psikanalitik Terapi eğitimleri gibi uzun dönemli programları tamamladı. 2006-2019 yılları arasında Persona Life Eğitim Hizmetleri ve Danışmanlık Merkezi’nde yetişkin psikoterapisti olarak ağırlıklı olarak duygu durum bozuklukları ve kaygı bozuklukları yaşayan kişilerle çalıştı. 2 yıl boyunca, Türk Tıbbi Onkoloji Derneği , Europa Donna Hasta Derneği ve Pfizer’in katkılarıyla hayata geçirilen Metastatik Meme Kanseri Farkındalık ve Hasta Psikolojik Destek Projesi bünyesinde klinik psikolog olarak çalıştı. Aynı zamanda Villamedica ve Bütün Psikoloji bünyesinde klinik psikolog olarak çalışmalarda bulundu. Bireysel olarak çalışmanın dışında, farklı gruplara ve sivil toplum derneklerine ihtiyaçları doğrultusunda eğitim ve atölye çalışmalarında bulundu. 2017-2019 yılları arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde ve Medipol Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak görev aldı. Yaşam becerilerini konu alan “Yaşamda Ustalık”, “Sağlık Psikolojisi” ve “Kişiler Arası Dinamikler” derslerini verdi. Rahel Layiktez Şubat 2020 yılından itibaren yurtdışında bireysel görüşmeler, on-line görüşmeler ve grup eğitimleriyle çalışma hayatıma devam etmektedir.
BİLET AL


Devam ederek kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.