İNDİRİMLİ 40TL 0TL
BİLET AL
ARKADAŞLARINA GÖNDER

PSİKO TALKS


PSİKO TALKS
0TL

Haklarınızı Gözetiyoruz
Etkinlik gerçekleşene kadar tüm süreci titizlikle takip ederek haklarınızı gözetiyoruz.
24/7 Destek
Whatsapp ve Canlı yardım ile 24 saat hizmetinizdeyiz.
100% Güvenli
Tüm kartla ödeme sayfaları 256Bit SSL ile şifrelenerek korunmaktadır.
Elektronik Biletleme
Qr kod ile sorgulanabilen elektronik bilet sunuyoruz.

Detaylar

 

PSİKO TALKS

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nün TEDx’in “Paylaşmaya Değer Fikirler” mottosunda hareketle bu yıl henüz ilkini düzenlediği "PSİKOTALKS" ismini verdiğimiz konuşmalar dizisinde her şey ile ilgili ama bir o kadar da herhangi bir şey ile alakalı olmayan, bir düzineye yakın ama bir o kadar da uzak olan birbirinden farklı başlıklar ile “Konuşmamız Gereken Bir Şeyler Var” diyeceğiz. Hep birlikte 28 Şubat Cuma günü 10.00 ile 16:30 saatleri arasında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu'nda olacağız.

 

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü 2003 yılından bu yana çeşitli temalarda, çeşitli konseptlerde "etkinlik"ler düzenlemiştir. Bu yıl yeniliklere açık yaklaşımımız ile serbest konulardan oluşan bir program tasarladık. 4 oturum, 8 konuşmacı ve 25 dakikalık kısıtlı süreleri ile konuşmacılarımızı mor halı çevresinden çıkmadan dinleyeceğiz. 

 

Programımız 10.00-11.00 arasında kayıt ve açılış konuşmalarımızın ardından başlayacaktır.

1. Oturumumuzda: "Cinsellikte Ön Yargılar, Sen Sor Ben Söyleyeyim" başlıklı konuşması ile Prof. Dr. Arşaluys Kayır’ı, ardından "İnsanın Zihinsel Yolculuğu” başlıklı konuşması ile Uzm. Dr. Kerem Dündar’ı dinleyeceğiz.  

2. Oturumumuzda: “İnsanın Karanlık Yanı” başlıklı konuşması ile Uzm. Psk. Gökhan Çınar’ı, ardından "İyi Hissedizm" başlıklı konuşması ile Psikiyatrist Dr. İbrahim Bilgen’i dinleyeceğiz.

3. Oturumda önce "Psikomedide Psikoloji" başlıklı konuşması ile Uzm. Psk. Özden Öz Uslu’yu, ardından "Evrimsel Açıdan Aşk ve İlişkiler" başlıklı konuşması ile Prof. Dr. Özgür Öner’i dinleyeceğiz.

4. Oturumda önce “Psikoteknoloji” başlıklı konuşması ile Uzm. Psk. Serdar Vatansever’i, ardından “Ezberlerin Bozulması” başlıklı konuşması ile Uzm. Psk. Hale Bacakoğlu’nu dinleyeceğiz.

 

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü olarak düzenlediğimiz birçok etkinlikte 1500’ü aşkın katılımcı ile buluşuyoruz. Bu yıl, bu etkiliğimize de aynı oranda katılım beklememizin yanı sıra organizasyonumuzda sizi de aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız.

Etkinliğimizde sertifika veya katılım belgesi verilmeyecektir.

Ayrıntılı Bilgi:

https://www.instagram.com/iupk/?hl=tr

Sertifikalar

Konuşmacılar
BİLET AL


Devam ederek kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Benzer Etkinlikler