İNDİRİMLİ 79TL 39TL
BİLET AL
ARKADAŞLARINA GÖNDER

NE SÖLEYECEĞİN SENDEN NASIL SÖYLEYECEĞİN BİZDEN


NE SÖLEYECEĞİN SENDEN NASIL SÖYLEYECEĞİN BİZDEN
39TL

Haklarınızı Gözetiyoruz
Etkinlik gerçekleşene kadar tüm süreci titizlikle takip ederek haklarınızı gözetiyoruz.
24/7 Destek
Whatsapp ve Canlı yardım ile 24 saat hizmetinizdeyiz.
100% Güvenli
Tüm kartla ödeme sayfaları 256Bit SSL ile şifrelenerek korunmaktadır.
Elektronik Biletleme
Qr kod ile sorgulanabilen elektronik bilet sunuyoruz.

Detaylar

NE SÖLEYECEĞİN SENDEN NASIL SÖYLEYECEĞİN BİZDEN

Eğitim Detay

Güzel ve etkili konuşma, doğuştan getirilen Tanrı vergisi bir yetenek değildir. Denemelerle ve çalışmalarla sonradan kazanılan bir beceri, bir sanattır. Sesimize, sözümüze bu şekilde egemen olabiliriz. Türkçeyi doğru ve etkili bir biçimde kullanarak iletişim kurma yeteneklerimizi geliştirebiliriz. Konuşma sırasında dikkat edilmesi gereken ses, nefes, vurgu, hitap, yaklaşım, tonlama ve fonetik konularındaki ipuçlarını uygulayarak konuşma sanatını öğrenebilirsiniz.

Bizlerde bu güzel programda ‘’Ne Söyleyeceğin Senden Nasıl Söyleyeceğin Bizden’’ dedik ve sizi de aramızda görerek, eğlenerek öğrenmek için bu programı tasarladık.

             

  Program İçeriği

  1. İletişim Nedir?
  2. İletişimde Nezaket Kuralları
  3. İletişimde İkna
  4. İletişimsel Empati
  5. Söz Söyleme Sanatı

Sertifikalar

Program sonunda hak kazanacağınız sertifikalar iş garantisi, unvan ve yetki sağlamamaktadır; fakat gerçek deneyimlerden samimi ve bol etkileşimli güncel bilgilerle gelişiminizi hissedecek, fayda göreceksiniz

Konuşmacılar

Dr.Suat YANGIN  Emekli Albay-Hukukçu

Yangın, 1965 yılında Ankara’da doğmuştur. 1986 yılında Kara Harp Okulundan mezun olup Türk Silahlı Kuvvetlerinde 27 yıl görev yaptıktan sonra 2013 yılında Albay rütbesiyle emekli olmuştur. Yangın, 2003 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve 2006 yılında Beykent Üniversitesi Yönetim Organizasyon dallarında yüksek lisanslarını 2016 yılında da Haliç Üniversitesi işletme dalında Doktorasını tamamlayan Yangın 2019 yılında Dokuz Eylül Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

 

Misafir Öğretim Elemanı olarak Milli Savunma Üniversitesinde Yönetim, Liderlik ve Hukuk, Katip Çelebi Üniversitesinde Yönetim Psikolojisi ile Kriz Afet Yönetimi dersleri vermiş olan Yangın Erdal Erök Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde deneyimlenmiş tecrübeleriyle siz değerli katılımcılarımızın kariyer ve gelişimlerine değer katmak için güncel olaylar, anılar, hikayeler ve paradokslarla hem akademik hem pratik, etkili, verimli ve eğlenceli eğitim programlarıyla ‘’Bilgi ve Tecrübe paylaşıldıkça başarı vardır’’ felsefesiyle yola çıkmış bir eğitmendir.
BİLET AL


Devam ederek kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.