İNDİRİMLİ 69TL 29TL
BİLET AL
ARKADAŞLARINA GÖNDER

İnsanları İkna Etmenin 6 Altın Kuralı


İnsanları İkna Etmenin 6 Altın Kuralı
29TL

Haklarınızı Gözetiyoruz
Etkinlik gerçekleşene kadar tüm süreci titizlikle takip ederek haklarınızı gözetiyoruz.
24/7 Destek
Whatsapp ve Canlı yardım ile 24 saat hizmetinizdeyiz.
100% Güvenli
Tüm kartla ödeme sayfaları 256Bit SSL ile şifrelenerek korunmaktadır.
Elektronik Biletleme
Qr kod ile sorgulanabilen elektronik bilet sunuyoruz.

Detaylar

İnsanları İkna Etmenin 6 Altın Kuralı

 Yoğun kurumsal eğitimler tasarlıyor olmasına rağmen bizi kırmayarak bu eğitimi verecek olan eğitmenimiz Ferah Kaya'dan mesaj var: "Yaşamımız boyunca, her an birbirimizle iletişim kuruyoruz. İşte, evde, okulda, aile ile, arkadaşlar ile, sevdiklerimizle...Hizmet alan, hizmet veren taraf olarak da... Ve yapmaya çalıştığımız şey çoğunlukla fikrimizi empoze etmek, karşımızdakini kendi düşüncelerimize inandırmak. Gelin, hayatımızın her alanında, ikna konusunda bizi rahatlatacak, kolaylıkla iletişim kurmamızı sağlayacak 6 Altın İkna Anahtarına bir göz atalım. Değişimi iliklerinizde hissedeceksiniz." - Bu eğitim mesleki veya özel - hayatının her alanında iknaya ihtiyaç duyan kişilere açıktır.  - Eğitmenin yoğunlu sebebiyle bu eğitimin tekrarı olmayabilir, kaçırmayın.

 

Sertifikalar

    Etkinlik sonunda isim soy isminize özel elektronik katılım belgesi alacaksınız
•    Sertifikalar kişiye özeldir.
•    Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
•    Eğitime giriş için Zoom şifresi Mixx Bilet tarafından sms yoluyla tarafınıza iletilecektir.

Konuşmacılar

Eğitim Danışmanı – Ferah Kaya
Kaya, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesinden mezun olup, 2017-2019 yılları arasında Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisansı yapmış, halen Pozitif Psikoloji doktora programına devam etmektedir.

Profesyonel iş yaşamına 2001 yılında, Çağrı Merkezinde müşteri temsilcisi olarak Akbank ile başlamış, 18 yıl boyunca bankacılık sektöründe kariyer yolculuğu yapmıştır.  

2004 yılında Çağrı Kalitesi Değerlendirme ve Raporlama Yetkilisi, 2005 yılında Ekip Lideri, 2006 yılında da birimin ilk eğitmeni olmuştur. 2007 yılında 2 kademeyi birden atlayarak Yönetici statüsüne geçmiş, Eğitim Ekibini de yönetmeye başlamasıyla bankanın alternatif dağıtım kanallarının eğitim tasarlayıcısı ve uygulayıcısı olmuştur. 

2010–2014 yılları arasında saha ekip yöneticisi iken, temsilci seçme ve yerleştirme, ekip lideri yetiştirme, performans sistemi kurma gibi çok yönlü çalışmalar yapmış; 2015–2018 yılları arasında Performans Gelişim Yöneticisi olarak “Gelişim Seferberliği” adı altında projeyi tasarlamış, 900’den fazla çalışan ve ekip lideri ile yoğun temas ederek kurumun verimli çalışan iş kaynağına önemli katkılar sağlamıştır.

Kaya, çağrı merkezi ve bankacılık sektöründe kazandığı tecrübeyi, farklı hizmet sektörlerine de taşımış, 2008 yılından beri eş zamanlı olarak sağlık sektöründe hasta iletişimi üzerine çok yönlü danışmanlıklar vermiştir. Sağlık yanısıra finans, sigortacılık, telekomünikasyon, enerji gibi pek çok sektöre danışmanlık yapıp eğitimler düzenlemeye devam etmektedir. 

İlgi alanları: forBrain Beyin Antrenörü olan Kaya, yetişkin ve çocuklarla hafıza güçlendirme, dikkat toplama ve zaman yönetimi gibi nörobilim tabanlı çalışmalar gerçekleştiriyor, üniversite öğrencileri ve yeni mezunlara yönelik düzenlenen konferanslara konuşmacı olarak katılıyor, empatik dil kullanımı, öfke ve stres kontrollü oyunlar tasarlamayı, dans etmeyi seviyor.

Sağlık Sektörü Çalışmaları:
Eşi de dahil olmak üzere 1.derece yakınlarının da sağlık sektörü çalışanı olması sebebiyle, küçük yaşlardan itibaren sağlık camiası içinde yer almış, bankacılık sektöründe kazandığı tecrübeyi 15 yıldan fazladır, sağlık sektörüne aktarmıştır. Hastane, poliklinik, sağlık ve hayat sigortası yapan kurumlarda; doktor ve yardımcı personele; fizik tedavi, diş, onkoloji gibi branşlarda davranış eğitimleri ve danışmanlık vermiştir. Yoğun hizmet veren bir diş kliniğin, 5 yıl boyunca banko ekiplerini ve müşteri hizmetlerinin yönetimini, performans süreçlerini yeniden tasarlamıştır. Sağlık sektörüne verdiği eğitimler arasında Hasta Odaklı Hizmet, Etkili İletişim (Yüzyüze ve Telefonla), Şikayet Yönetimi/Zor Hastaları Yönetmek, Yatrojenik
Yaklaşımdan Özgürlükçü Psikoterapiye, Liderlik Etme ve Bireysel Koçluk, Tahsilat gibi eğitimler vardır.
Sağlık sektörü çağrı merkezlerinde uzunca bir süre gelen çağrı performansı değerlendirme, giden çağrı (randevularını iptal eden hastaları yeninden kazanma, borçlu hastaların aranması ve gecikmiş / kalan borçların tahsil edilmesi) değerlendirmelerini de gerçekleştirmiştir. Halen düzenli olarak danışmanlık ve eğitimler verdiği klinik, hastane ve kurumlar vardır. Bunlardan bazıları İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri A.Ş., Avivasa, Holident, LİV Hastanesi, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’dir.

•    İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Fizyoterapi bölüm çalışanlarına hasta iletişimi eğitimleri düzenlemiştir.
•    İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji ve Liv Hastanesi Onkoloji birimlerinde çalışan brakiterapi hemşirelerine hasta yaklaşımı ile ilgili danışmanlık vermiştir.
•    “Yetişkin ve Çocuklarda Gelişen Dental Korkunun Giderilmesi” konusunda uygulamalı proje çalışması: Doğrudan doktorlar, hasta ve hasta yakınları ile temas ederek, geliştirdiği iletişim yöntemleri ile ilk randevu öncesi kişilerin rahatlamalarını ve tedaviyi yaptırmalarını sağlamıştır. 
•    Doktor – hasta ilişkisinde “yatrojenik yaklaşımdan özgürlükçü psikoterapiye giden yol” ile ilgili doktorlara özel eğitim programları hazırlamış ve Türkiye’de bu konuda bir ilki gerçekleştirmiştir. 
•    Etkin Kampüs, Vera Etkinlik, CVA oluşumlarının içinde yer alan üniversite zirvelerinde sağlık ve psikoloji alanında seminerler vermiştir.
BİLET AL


Devam ederek kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.