İNDİRİMLİ 40TL 0TL
BİLET AL
ARKADAŞLARINA GÖNDER

GOBI (Global Opportunities in Business and Investment)


GOBI (Global Opportunities in Business and Investment)
0TL

Haklarınızı Gözetiyoruz
Etkinlik gerçekleşene kadar tüm süreci titizlikle takip ederek haklarınızı gözetiyoruz.
24/7 Destek
Whatsapp ve Canlı yardım ile 24 saat hizmetinizdeyiz.
100% Güvenli
Tüm kartla ödeme sayfaları 256Bit SSL ile şifrelenerek korunmaktadır.
Elektronik Biletleme
Qr kod ile sorgulanabilen elektronik bilet sunuyoruz.

Detaylar

12 yıldır “Bu Bir Hayal Ürünüdür!” mottosuyla yola çıkan, 2009 yılında Avrupa’nın en büyük öğrenci zirvesi ödülüne layık görülen, İTÜ’nün ilk uluslararası öğrenci zirvesi GOBI (Global Opportunities in Business and Investment), başladığı yıldan beri dünyanın dört bir yanından katılan öğrencilerle dünyadaki trendleri ve fırsatları en doğru şekilde aktarmayı amaçlayan uluslararası bir organizasyondur. En büyük amacımız üniversite öğrencilerine ve yeni mezun gençlere iş dünyasına atılmadan ilham kaynağı olabilmek, onları çeşitli fırsatlarla bir araya getirmek ve onlara fayda sağlamaktır.

13. senesinde pandemi koşulları nedeniyle online gerçekleştirilecek olan GOBI, yepyeni bir boyut kazanarak “Kalıpları Yıkıyoruz” konseptiyle ve 3 farklı alt başlığı ile herkese farklı bir bakış açısı kazandırmaya geliyor.

   Bahsedilen üç başlığımız: Cinsiyet Eşitsizliği, Ütopya, İnovasyon.

13. senesinde bu başlıklar eşliğinde, cinsiyet kalıplarının bulunmadığı ve çeşitli inovasyonların gerçekleştiği bir ütopya hayal ediyoruz!

  1. 8 Mart Kadınlar Günü’nde gerçekleştireceğimiz panellerimizde cinsiyet eşitsizliğinin ve cinsiyet kalıplarının gereksizliği, bunların artık günümüzde bir önemi olmaması gerektiği, kadının da erkeğin de iş hayatında cinsiyetten bağımsız her alanda ve meslekte var olabileceği konuları işlenecektir.
  2. 9 Mart’ta günümüzde gerçekleşen en güncel inovasyonlar konuşulacaktır.
  3. 10 Mart’ta ise farklı konularda ütopyalar yaratılacak ve “Bu ütopyalar gerçek olsaydı hayatımız nasıl şekillenirdi?” şeklinde bir bakış açısıyla yaklaşılacaktır.

 

Uluslararası zirvemiz 8-9-10 Mart’ta online bir şekilde gerçekleşecektir. Etkinlikte çeşitli ülkelerden “Gobist” ismini verdiğimiz yabancı öğrenciler de bulunacak ve aynı zamanda kendilerine Türk kültürü tanıtılacaktır. Paneller gerçekleştikten sonra gün sonlarında çeşitli etkinlikler düzenlenecektir.

Netleşen konuşmacılarımızdan bazıları aşağıdaki gibidir:

-RollsRoyce-Country Director -Görkem Kiriş Gümüşel “New Technologies and Innovation in Civil Aviation”

-Georg Kell- Chairman of the Board at Arabesque, Founding Director of the United Ntions Global Compact “Sustainable Intelligence”

-Myles Allen-Oxford University Climate Dynamics Board Chairman  “How To Stop Global Warming”

-Itay Talgam-Conductor, Ted Speaker, Author, Creator of the Maestro Leadership Program

 “A World Without The Music”

-Sıddıka Demir-Founder and Managing Director, Life Sciences, Program, Project and Portfolio Management, Transformation, STEM Advocate  “Advance Women, Advance Equality”

-Rayka Kumru- Sexologist&Consultant “Sexual Health Communication For Equality”

-Molly Ferril-National Geographic Explorer and Agustina Besada-National Geographic Explorer, Unplastify Co-Founder & Director, Sustainability Consultant “Breaking down gender stereotypes in demanding professions”

 

Konuşmacılar hakkında detaylı bilgi almak ve etkinlik hakkında gelişmelerden haberdar olmak için bizleri takipte kalın!

*Etkinliğimiz Sertifikalıdır.

Kayıt Olmak İçin: http://www.gobistanbul.com/kaydol.html

Sertifikalar

Konuşmacılar
BİLET AL


Devam ederek kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.