İNDİRİMLİ 159TL 119TL
BİLET AL
ARKADAŞLARINA GÖNDER

DİYETİSYENLİK ve SAĞLIKLI BESLENME ZİRVESİ / 6-7-9-10-11-13-14 Mart


DİYETİSYENLİK ve SAĞLIKLI BESLENME ZİRVESİ / 6-7-9-10-11-13-14 Mart
119TL

Haklarınızı Gözetiyoruz
Etkinlik gerçekleşene kadar tüm süreci titizlikle takip ederek haklarınızı gözetiyoruz.
24/7 Destek
Whatsapp ve Canlı yardım ile 24 saat hizmetinizdeyiz.
100% Güvenli
Tüm kartla ödeme sayfaları 256Bit SSL ile şifrelenerek korunmaktadır.
Elektronik Biletleme
Qr kod ile sorgulanabilen elektronik bilet sunuyoruz.

Detaylar

Online Diyetisyenlik ve Sağlık Beslenme Zirvemiz sadece 119 TL bilet fiyatı ile sizlerle!

7 GÜN 12 KONUŞMACI 12 BELGE

Alanında uzman konuşmacılarla hazırlanan bu program diyetisyen adaylarına yol gösterecek, diyetisyenlere farklı metotlar sunacaktır. Ayrıca sağlıklı beslenme ile ilgili bilgi paylaşımları yapılacak olup günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz çözümler sunulacaktır. 

-Bu muhteşem zirve için kontenjan dolmadan, indirimli biletler tükenmeden hemen biletini al!

 

**BİLET FİYATLARI KISA BİR SÜRE İÇİN İNDİRİMLİ OLUP SADECE  159 TL YERİNE HER ŞEY DAHİL 119 TÜRK LİRASIDIR.

**Kurumsal katılımlar veya 3 ve üzeri toplu katılımlarda size özel fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Whatsapp Destek Hattı: 0531 258 40 56

E-mail: merhaba@mixxbilet.com

 

NEDEN KATILMALIYIM? 

 • Kariyerinize yatırım yapmak
 • Kendinizi geliştirmek
 • Popüler konuşmacılarla soru cevap yapabilmek
 • Tecrübelerden faydalanmak
 • Farkındalık kazanmak
 • CV'nizi alacağınız belgeler ile güçlendirmek için katılmalısınız.

Etkinlik gün ve saatleri:

6 MART 17:00-22:00
7 MART 11:00-16:00
9 MART 21:00-23:00
10 MART 21:00-23:00
11 MART 21:00-23:00
13 MART 17:00-22:00
14 MART 17:00-22:00

OTURUMLAR

 • MİKROBİYOM TEMELLİ HASTALIKLARA ÖZEL BESLENME TEDAVİLERİ / PROF.DR. TARKAN KARAKAN (İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı)
 • MİKROBİYOTA VE PROBİYOTİKLER / PROF.DR. HAKAN ALAGÖZLÜ (İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı)
 • SÜRDÜRÜLEBİLİR BESLENME VE GEZEGEN DİYETİ  / Uzm. Dyt. DİLARA KOÇAK
 • BARİATRİK CERRAHİDE BESLENME VE VAKA ÇÖZÜMÜ / Uzm. Dyt.OLCAY BARIŞ
 • FONKSİYONEL BESİNLER VE VÜCUTTAKİ YERİ / Uzm.Dyt.NİLAY KEÇECİ
 • İNSÜLİN DİRENCİNDE BESLENME / Dyt. KÜBRA YAZICI
 • YURT DIŞINDA DİYETİSYENLİK VE KARİYER / Uzm. Dyt. YUNUS EMRE BAKIRHAN
 • GLUTENSİZ BESLENME / Uzm. Dyt. BETÜL KARAKUŞ
 • VAKA ÇÖZÜMLERİ İLE HASTAYA VE HASTALIKLARA YAKLAŞIM / Uzm. Dyt. YAĞMUR ÖLMEZ 
 • VAKA ÇÖZÜMLERİ İLE KAN TAHLİLİ VE VÜCUT ANALİZİ YORUMLAMA / Dyt. TOLGA DOĞAN
 • GESTASYONEL DİYABET VE BESLENME: ANNE VE BEBEK AÇISINDAN DEĞERLENDİRMELER / Uzm. Dyt. ELİF MELEK AVCI DURSUN
 • DANIŞAN MOTİVASYONU SAĞLAMA VE İRADE KONTROLÜ / Uzm. Psk. DİLAY SÜLOĞLU

 

PLATFORM

Program ONLINE olarak Youtube Studio üzerinden gerçekleşecektir, etkinliğe bilet aldığınızda size sms ve mail ile size özel erişim linkiniz gönderilecektir ve o link etkinlikten bir gün önce aktif olacaktır ve aynı linkler ile etkinlikten sonra 15 gün boyunca erişim sağlayabilir ve oturumları izleyebilirsiniz. 

 

DETAYLAR

 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Etkinliğe canlı katılım zorunlu değildir.Video kaydını izleyip yine sertifika alabilirsiniz.

 

Sertifikalar

 • Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 12 konunun ayrı olarak hazırlandığı 12 adet elektronik BELGE alacaksınız. Elektronik belgenizi size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Size özel kod hem etkinlik öncesi size gelen kesin kayıt mesajında olduğu gibi etkinlik sonrasıda size sms ile gönderilecektir.
 • Belgeler kişiye özeldir.
 • Belgeleriniz elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
 • Size sms ile gönderilecek özel kod ile sistemimizde elektronik belgelerinizi istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
 • Belgeleriniz Alfa Etkinlik onaylıdır.
 • Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız belgeler size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.

Konuşmacılar

Prof. Dr. TARKAN KARAKAN / İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı

Prof.Dr. Tarkan Karakan 1994 yılında Hacettepe ingilizce Tıp Fakültesi mezun oldu, 1994 ile 2000 yılları arasında Gazi Üniversitesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2000 ve 2002 arasında Ankara Bayındır Hastanesi Gastroenteroloji Bölümünde çalıştı. 2002-2005 yıllarında Gazi Üniversitesi Gastroenteroloji Bilim Dalı’nda yandal asistanlığını tamamlayarak, 2005 yılından itibaren aynı bölümde çalışmalarına devam etti. 2008 yılında “Doçent” ünvanı alarak, halen Gazi Üniveristesi Gastroenteroloji Bilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir. 2009 ve 2010 yıllarında Brüksel’de ileri endoskopi kursuna katılmış olan Prof.Dr Tarkan Karakan, 2011 yılında 3 ay süre ile Endoskopik ultrasonografi alanında ABD’de Johns Hopkins Üniversitesi’nde gözlemci olarak bulunmuştur. İlgi alanları endosnografi, klinik nutrisyon ve barsak florası- probiyotiklerdir.

Prof. Dr. HAKAN ALAGÖZLÜ / İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı

Prof. Dr. Hakan Alagözlü, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru Unvanı almıştır. İhtisasını ise, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları bölümünde tamamlayarak Uzman Doktor Unvanı almıştır. Hepatitler, Siroz, Reflü, Karaciğer Yağlanması, Ülser, Dirençli Mide Ağrıları, Ülseratif Kolit, Crohn Hastalığı, Bağırsak Polipleri, Kabızlık, İshal, Şişkinlik, Huzursuz Bağırsak Sendromu, Hemoroid, Ağız Kokusu, Karında Gaz Yapan Durumlar, Bağırsak Mikrobiyota Analizi ve Değerlendirilmesi gibi birçok ilgi alanına sahiptir. Prof. Dr. Hakan Alagözlü, mesleki çalışmalarına Medical Park Ankara Hastanesinde devam ederek hastalarına hizmet vermektedir.

Uzman Diyetisyen DİLARA KOÇAK

1990 yılında beslenme ve diyet mesleğine gönül veren Dilara Koçak, Hacet­tepe Üniversitesi, “Beslenme ve Diyetetik” mezunudur. Yüksek lisansını da aynı üniversitede tamamlayarak uzman ünvanını almıştır. 2003-2004 yıllarında Amerika Birleşik devletlerinde çeşitli hastanelerde bulunmuştur ve burada edindiği tecrübe ile Mezura kliniğini kurmuştur. Bireysel beslenme danışmanlığı ve diyet tedavisi hizmetlerine ilave olarak Coorporate Wellness uygulamasının Türkiye’de öncüsüdür.  “İyi Yaşam Günlüğü” çalışması ilk olarak 2005 yılında yayımlanmaya başlamış olup, değişen konu ve içeriğiyle on iki yıldır sağlığına önem verenlerin klasiği haline gelmiştir. Koçak’ın 2007 yılında Dilara Koçak ile İyi Yaşam, 2009 yılında Afiyetle Diyet Kitapları ve 2015 yılında Afiyetle Diyet Tarifleri kitabı ya­yımlanmıştır. Milliyet gazetesi, CEO Life, Hello, Women’s Health dergi­lerinde ve vogue.com.tr ve uplifers.com’da beslenme ve iyi yaşam konularında yazan Koçak, CNN Türk, Kanal D, TRT ve HaberTürk kanallarında iyi yaşam ve beslenme konularında programlar hazırlayıp sunmuştur. Dijital iletişim kanallarında güçlü bir etkileşime sahip olan Koçak, 23 yıllık diyet ve sağlık mesleki tecrübelerini kendi mobil uygulaması ile tüm takipçileriyle paylaşmaktadır. İyi yaşamın tüm boyutları ilgi alanında olup gurme lezzetler, seyahat, hobi, güzellik, bakım ve egzersiz deneyimlerini de sosyal medyada anlatan Koçak’ın gelişmiş mutfak becerileri ile lezzet ve sağlığı birleştiren tarifleri de önemli bir yol göstericidir. Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü öğrencile­rine Meslek Etiği ve İletişim dersleri veren Dilara Koçak hâlâ İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Uzman Diyetisyen OLCAY BARIŞ

1988 yılında İstanbul' da doğdum. Lise eğitimimi Marmara Fen Lisesi' nde tamamladım. 2006 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü' ne girdim, 2011 yılında mezun oldum. Lisans eğitimimle beraber Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde Diksiyon eğitimimi tamamladım. Daha sonra Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı'nda başladığım yüksek lisans eğitim programından 2014 yılında mezun olarak "Uzman Diyetisyen" ünvanını aldım ve hemen ardından Acıbadem Üniversitesi'nde doktora programına başladım. Çalışma hayatıma Temmuz 2011' de Acıbadem Sağlık Grubu'nda başladım. 5.5 yıldır aktif olarak klinik, poliklinik ve kurum diyetisyeni olarak çalıştıktan sonra 2017 yılında Florya Liv Hospital'da 1.5 yıl ayaktan ve yatarak tedavi gören danışanlarımın beslenme programlarını düzenledim. Şimdi ise Aydın’a taşındım ve yeni ofisimde danışanlarıma hizmet vermeye devam ediyorum. Özellikle obezite, kilo alma, diyabet, gestasyonel diyabet, çocuklarda obezite, kanserde beslenme, endokrin hastalıklarında beslenme, sindirim hastalıklarında beslenme, kalp hastalıklarında beslenme, karaciğer hastalıklarında beslenme ve sporcu beslenmesi gibi konularda danışmanlık hizmeti vermekteyim aynı zamanda Türkiye Diyetisyenler Derneği ve European Chrohn’s and Colitis Organisation üyesiyim. Prof. Dr. Muhittin Tayfur hocam ile birlikte " Diyetisyenlik Eğitimi ve Meslek Etiği" nin birinci-ikinci basımı ve " Diyetisyenin Çalışma Rehberi" adlı toplam üç adet kitap yayınımız bulunmaktadır.

Uzman Diyetisyen NİLAY KEÇECİ

1986 İstanbul doğumluyum. YHaliç Üniversitesitesinde Sağlık Bilimleri Enstitüsünden Uzmanlık programımı tamamlayarak derece ile mezun oldum. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde Anne ve Çocuk Sağlığı başta olmak üzere Gebelik ve Emziklik dönem çalışmalarımı, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde İç Hastalıklarında Beslenme eğitimleri aldım. Ayrıca Kocaeli Üniversitesinden aldığım Bitki Bilimi mezuniyetimde bulunmaktadır. Doktora programıma Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde, obezite, çocuk ve sporcu beslenmesi üzerine devam etmekteyim. Diyabet ve Böbrek hastalıkları üzerine uluslar arası yazılmış olan iki adet makale yayınladım. Kronik hastalıklar, çocuk hastalıkları, obezite ve gebelik dönemi beslenmesi üzerine 10’un üzerinde sertifikam, sporcu beslenmesi üzerine de aldığım Expert Rating Sports Nutrition ve Healthy Eating for Weight loss ve şuan eğitimini almakta olduğum ISSN sports nutrition sertifikalarım bulunmaktadır. Çalışmaya başladığım dönem itibari ile de 120 den fazla televizyon ve 100 den fazla gazete ve dergi yazım bulunmaktadır. Her ay düzenli olarak Cosmopolitan başta olmak üzere pek çok dergide yazılarımı yayınlamaktayım. İlk iş tecrübemi Memorial Hastanesi Suadiye ve Ataşehir lokasyonlarında, klinik ve poliklinik diyetisyen olarak tamamladım. 2012 yılında Anadolu Sağlık Merkezi Gebze yerleşkesine baş diyetisyen olarak alındım, bu süreçte klinik olarak Gebze de, poliklinik olarak Ataşehir lokasyonunda danışan alımına devam ettim. Mutfak diyetisyenliği ile birlikte belirli projelerde de yönetici diyetisyen olarak görev aldım. Genel yoğun bakım, Kardiyoloji yoğun bakım ve Yeni doğan yoğun bakım ünitelerinde beslenme ve diyet bölümü klinik şefi olarak çalıştım. 2014-2015 yılında Nuh Çimento A.Ş. başta olmak üzere pek çok kuruluşa kurumsal danışmanlık hizmeti verdim. 2015 yılında Bağdat Caddesi Caddebostan mahallesinde NİLAY KEÇECİ BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIK MERKEZİ’Nİ kurdum. Tüm danışan alımlarımı artık kendi kliniğimde gerçekleştirmekteyim. Ayrıca Banvit Spor Kulübü ve Migros A.Ş., Crossfit Balaban Spor Okullarına kurumsal olarak beslenme ve diyet danışmanlık hizmeti vermeye devam etmekteyim. Doğa okulları başta olmak üzere pek çok okula ve gebelikte beslenme başta olmak üzere her konuda pek çok kuruma eğitici seminerler düzenledim. Hobilerim arasında, yemek yapmak, spor yapmak, müzik dinlemek ve kitap okumak gelmektedir. Profesyonel olarak 4 yıldır pilates eğitimi almaktayım.

Diyetisyen TOLGA DOĞAN

İlk, orta ve lise eğitimimi Balıkesir'in Susurluk ilçesinde tamamladım. Hani şu ayranı ve tostuyla meşhur olan ve tatil yollarında sürekli durup nefes aldığınız yer. Kaç kitap bitirdim bilinmez ama başarı için çok çalışmam gerektiğini lise yıllarımdan bu yana iyi bilirim. Haliç Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümündeki eğitimimi 2017 yılında Onur öğrencisi ve tam burslu olarak tamamladım. Geçen 4 yıl hiç de öyle kolay geçmedi tabii ki. Son iki yıl toplamda 9 kurumda stajlarımı özveriyle tamamladım. Bu kurumlardan bazıları, Uzm. Dyt. Dilara Koçak Mezura Klinik, Formeo by Dyt. Elvan Odabaşı, Group Florence Nightingale Hastaneleri, Çapa Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Özel Bayındır Hastanesi...  2017 Eylül ve 2018 Nisan arasında Yekbu Köseoğlu Beslenme ve Diyet Danışmanlığında diyetisyen olarak görev yaptım. 2018 yılı Ağustos ayında FitON Beslenme Danışmanlığı’nı kurdum ve Ataşehir'de obezite- kilo yönetimi, anne-çocuk beslenmesi, ergenlikte beslenme, sporcu beslenmesi ve hastalıklarda beslenme konularında danışanlarına beslenme danışmanlığı vermeye devam etmekteyim. Eş zamanlı olarak Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetetik Yüksek Lisans programında tam burslu olarak eğitimimi sürdürmekte ve öğrenci asistanlığına devam etmekteyim.

Diyetisyen KÜBRA YAZICI

Diyetisyen Kübra Yazıcı  Zonguldak doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Zonguldak’ta tamamlamıştır.  2011 yılında girdiği  Okan üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2016 yılında  diyetisyen ünvanı ile mezun olmuştur. Lisans eğitimini ‘İrritabl Bağırsak Sendromu Hastalıklarında FODMAP Diyeti’ tezi ile sonlandırmıştır. Lisans eğitimi sırasında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği eğitimine de başlayan Kübra Yazıcı bu bölümü de başarıyla bitirmiştir. Bülent Ecevit Eğitim ve Araştırma Hastanesi , Pendik Devlet Hastanesi, Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, Acıbadem Taksim hastanesinde yaptığı stajlar ile teorik bilgilerini pratik ile buluşturma imkanı bulan Kübra Yazıcı farklı hastalık ve vakalarda uygun beslenme tedavilerini tecrübe etmiştir. 2015 yılında Uluslararası Pilates Fedarasyonunun düzenlediği mat, reformer, cadillac pilates sertifikalı eğitimlerine katılmış ve sertifakalarını alarak pilates eğitmeni olmaya da hak kazanmıştır. 2015 yılı itibariyle Dumankaya Athletic-O Sports Club’ta hizmet vermenin yanı sıra aynı şehir ve aynı ülkede olmayan danışanlarını online diyet hizmeti ile takip etmiştir. Şuanda kendi kurmuş olduğu Kübra Yazıcı Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nde kurucu ve yönetici diyetisyen olarak hizmet vermektedir.

Uzman Psikolog DİLAY SÜLOĞLU

Dilay Süloğlu, 2009 yılında 24 Kasım Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra, aynı yıl Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümüne başarı derecesiyle başladı. 2013 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden Onur derecesiyle mezun oldu. Üsküdar Üniversitesi, Tezli yüksek lisans eğitimini tamamlayarak “Uzman Psikolog” ünvanını aldı. 
İstanbulda lisans ve yüksek lisans öğrenimini tamamladığı yıllarda Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Travma Psikolojisi, Aile Sorunları ve Baş Etme  Yöntemleri, Farkındalık, Kabul ve Kararlılık Stratejileri, Çocuk ve Ergen Davranış Sorunları üzerine çeşitli eğitimler aldı.Nişantaşı Davranış Bilimleri enstitüsünde 6 ay boyunca yetişkin ve ergenlerle gelişimsel/psikolojik takip çalışmalarına katıldı. Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri servisinde klinik alan çalışmalarını yürüttü. University of Vienna’da, Prof. Dr. Urs NATER önderliğinde “Brain and Stress” projesini tamamladı. Haziran 2014’te Özel Akademi Hastanesinde çalışmalarına devam etti. Mart 2016 tarihinden beri, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi ve 2019 yılı itibariyle BAU MedicalPark Göztepe Hastanesinde klinik çalışmalarını sürdürmektedir. Ağustos 2013’ten beri, özel okul ve kurumlarda eğitim-bireysel danışmanlık hizmeti vererek; Türk Telekom, Koç Holding ve Sabancı Holding gibi ülkenin önde gelen markalarına danışmanlık hizmeti vermektedir.Yetişkin, çocuk, ergen ve çift terapisi alanında Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi ve Çözüm Odaklı Psikoterapi yaklaşımlarıyla çalışmaktadır.

Uzman Diyetisyen ELİF MELEK AVCI DURSUN

1994 yılı Bolu doğumludur. Lise öğrenimini 2012 yılında birincilikle tamamladıktan sonra kazandığı Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2016 yılında mezun olmuştur. Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Yüksek Lisans Programını GESTASYONEL DİYABET ve BESLENME alanında tamamlayarak 2019 yılında Uzman Diyetisyen ünvanı almıştır. Aynı yıl Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Doktora Programına başlayarak akademik eğitim hayatına devam etmektedir. Beslenme ve Diyetetik Bölümü ile beraber Anadolu Üniversitesi’nde Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümünü tamamlamış, Hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde Sağlık Yönetimi Bölümü’ne devam etmektedir. Öğrenim süresi boyunca çeşitli özel kuruluşlarda klinik beslenme, kilo yönetimi ve kurum stajlarını gönüllü olarak tamamlamıştır.  İş hayatına Özel Koru Sincan Hastanesi'nde başlamış, 2018 yılı itibariyle kurucusu olduğu DİYETEMA BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIK MERKEZİ'nde danışanlarına hizmet vermeye devam etmiştir. Beslenme ve Diyetetik alanında bir çok konu hakkında düzenlenen 20’den fazla kongre, seminer, konferans ve eğitimlere katılmıştır. Gebelik Döneminde Beslenme, Emziklilik Döneminde Beslenme, Sağlıklı Beslenme, Okul Öncesi Dönemde Beslenme, Okul Çağında Beslenme, Adölesan Beslenmesi, Sporcu Beslenmesi hakkında eğitimler vermiştir. Çeşitli gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yapmaktadır. Danışmanlık Hizmetlerini hem yurt içi hem yurt dışı danışanlarına Online ve Yüzyüze Olarak Sunmakta, Sıkı Takip ve Kişiye Özel Diyetlerle Hizmet Vermektedir.

Uzman Diyetisyen YUNUS EMRE BAKIRHAN

Memur bir ailenin cocuğu olarak dünyaya gelen Yunus Emre BAKIRHAN, ilk ve orta öğrenimini sırasıyla Malatya, Cidde (Suudi Arabistan) ve Mardin'de tamamladıktan sonra 2008 yılında Bartın Anadolu Öğretmen Lisesi'nden mezun oldu. 2012 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü bitirdi. Üniversite yaşantısı boyunca Galatasaray Spor Kulübü, UPS Basketbol Kulübü, Florance Nightingale Hastaneler Grubu, Medical Park Hastanesi, Academic Hospital, Türk Diyabet Cemiyeti ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde uygulamalı eğitimlerini aldıktan sonra Galatasaray Spor Kulübü sporcuları üzerinde "Sporcu İceceklerinin Kullanım Durumları ve Sporcular Üzerindeki Etkileri" konulu araştırma tezini tamamladı. Mezun olduktan hemen sonra Acıbadem Hastanesi, Eskisehirspor Futbol Kulübü ve Osmangazi Diyaliz Merkezi' nde goreve basladı. Beslenme ve Diyetetik alanında sayısız bilimsel kongreye katılan Yunus Emre BAKIRHAN, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan Sporcu Diyetisyenliği Eğitim ve Sertifika Programına katılmış ve Sporcu Diyetisyenliği unvanı almıştır. 2013 yılı içerisinde YÖK'ün YLSY (Yurtdışı Lisansüstü Eğitim) Bursunu 1. olarak kazandı ve dil eğitimi almak üzere ABD' nin New York eyaletine gitti. Rochester Institute of Technology' de 1 yıl akademik ingilizce eğitimi aldıktan sonra 2014 yılında master eğitimine başlamak üzere Londra'ya taşındı. Suan London Metropolitan University' de Sports Nutrition and Exercise alanında burslu olarak master eğitimine devam etmektedir.

Uzman Diyetisyen BETÜL KARAKUŞ

2014 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden şeref öğrencisi olarak mezun olmuş, şuanda Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Üniversite eğitimi süresince, Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi, Özel Ankara Güven Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nde erişkin ve çocuk beslenmesi üzerine, T.C. Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği ve Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri mutfağında kurum beslenmesi üzerine stajlarını başarıyla tamamladı. Lisans eğitimi süresinde ‘Anne Sütünü Artırıcı Galaktagog Etkili İlaçlar ve Besinler’ konulu detaylı seminer hazırladı. Üniversitede bitirme tezi olarak “Değişik Sosyoekonomik Düzeydeki Orta Öğretim Kurumlarına Devam Etmekte Olan Öğrencilerin Fast-Food Tüketimleri, Beslenme Durumları Ve Fiziksel Aktivitelerinin Araştırılması” konusunu hazırladı. IX. Uluslarası Beslenme ve Diyetetik Kongresi’nde yazılı poster bildirimi yaptı. Ayrıca eğitimi süresinde 2013-2014 Diyabetli Çocuklar kampında ve Serebral Palsi’li çocuklar için düzenlenen Umut, Farkındalık ve Yardım Konseri’nde stajyer diyetisyen olarak görev aldı. Diyabet diyetisyenliği, kardiyoloji diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği kursları başta olmak üzere bir çok eğitim ve kurs programına katıldı. Nisan 2014 tarihinden itibaren Mezura Kliniği’nde diyetisyen olarak çalışmaya başlayan Betül Karakuş; Mezura’nın kurumsal beslenme çalışmalarının yönetimi ve koordinasyonundan sorumludur. Ayrıca Mezura Kliniği’nde online ve yüzyüze danışan görmeye devam etmektedir.

Uzman Diyetisyen YAĞMUR ÖLMEZ

Kendimi üç kelime ile açıklarsam; azimli, üretken ve sevecen biriyim. Mesleğimle tanıştığım günden beri, ait olduğum yerde olduğumu ve mesleğimin beni ileride destekleyeceğini ve hayatımın bir parçası olacağını biliyordum; akademide öğrenmeye istekli ve çalışkan bir öğrenciydim, kendimi mesleğimin her alanında kabul ettirebilecek bilgi düzeyine ulaşmak için çaba gösterdim.
2017 yılının Mayıs ayından itibaren kendi markam olan “Yağmur’un Elinden” ile ilk olarak instagramda sizlerle buluştum. 2017 yılının Haziran ayında edindiğim “Beslenme ve Diyet Uzmanı” ünvanımla yaklaşık 2 yıldır mesleğimi etik, saygı değer bir bilim olarak yansıtma hedefimi sürdürüyorum. Şubat-Nisan 2017 yılında aldığım yaşam koçluğu ve öğrenci koçluğu eğitimimle “ Profesyonel Koç” ünvanından çok daha fazlasını elde ettim. Yepyeni bir prespektif, hayal etme gücü ve düşüncenin diline yoğunlaşarak “ nicel değilim aksine düşünen, rakamsız, hayali hedefe dönüştüren” bir vizyon edindim. Akabinde Profesyonel Koçluk eğitimimi NLP uygulama teknikleri ile taçlandırdım. 2019 yılı Ağustos ayında emziren annelere bütünsel bir yaklaşım sunmak adına " Emzirme Danışmanlığı" eğitimimi tamamladım. 2018 yılında aynı zamanda Anadolu Üniversitesi ikinci üniversite programı sayesinde Sosyal Hizmetler bölümünden de mezun oldum. Sürekli öğrenmek, akademi ile sıkı ilişki içinde kalmak benim hayallerimden biriydi bu sebeple Lisans eğitimimi aldığım Başkent Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetik Alanında Yüksek Lisans Eğitimimi 2020 yılında tamamladım. Master tezim sırasında tanıştığım EFT eğitim almak istediğim alanlardan bir diğer oldu ve bu eğitimimi kısa zamanda tamamlayıp tez çalışmamda hedonik açlığı olan bireylerde uyguladım. Anadolu Üniversitesinde aşçılık eğitimimi halen sürdürmekteyim. Bu eğitim sayesinde mutfak terimlerine aşinalığım artmakta, danışanlarıma tarifler vermek ve tarife geliştirmek için büyük avantaj sağlayacağını düşünmekteyim.
BİLET AL


Devam ederek kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.