İNDİRİMLİ 90TL 50TL
BİLET AL
ARKADAŞLARINA GÖNDER

ÇOCUK RESİMLERİYLE DEĞERLENDİRME | 29 Eylül


ÇOCUK RESİMLERİYLE DEĞERLENDİRME | 29 Eylül
50TL

Haklarınızı Gözetiyoruz
Etkinlik gerçekleşene kadar tüm süreci titizlikle takip ederek haklarınızı gözetiyoruz.
24/7 Destek
Whatsapp ve Canlı yardım ile 24 saat hizmetinizdeyiz.
100% Güvenli
Tüm kartla ödeme sayfaları 256Bit SSL ile şifrelenerek korunmaktadır.
Elektronik Biletleme
Qr kod ile sorgulanabilen elektronik bilet sunuyoruz.

Detaylar

ÇOCUK RESİMLERİYLE DEĞERLENDİRME | 29 Eylül

29 Eylül Çarşamba günü 20.00‘da tek oturum 2 saat 30 dakika olarak gerçekleştirilecek olan “Çocuk Resimleriyle Değerlendirme” eğitimi ile karşınızda!

 

Çocukları daha iyi anlayabilmek, değerlendirebilmek ve mesleki/kişisel gelişimi sağlayabilmek adına, çocuk resimlerini analiz edebilme ve inceleyebilme beceresinin kazanılması bu alanda çalışan veya çalışacak kişiler için büyük önem taşımaktadır. 

*"Çocuk Resimleriyle Değerlendirme" eğitimi 29 Eylül Çarşamba günü saat 20.00'de Zoom platformu üzerinden gerçekleşecektir.

*Eğitmen olma yetkisi vaadetmeyen bu eğitim; çocuklarla çalışan veya çalışmak isteyen bireylere, onları tanıma ve öykülerini anlama konusunda yol gösterici bir harita anlamı taşıyacaktır.
 

Kimler katılabilir?


Psikolog, psikoloji öğrencisi, PDR ve PDR öğrencisi, Okul Öncesi Öğretmeni ve öğrencisi, Çocuk Gelişimi ve ÇG öğrencisi, Sınıf Öğretmeni, SÖ öğrencisi eğitime katılım gösterebilir.

 

Eğitim İçeriği

– Çocuk Resimleri ile Bilişsel Olgunluğun Değerlendirilmesi

– Yaş Gelişim Özelliklerine Göre Çocuk Resimlerindeki Gelişim Evreleri

– Bilişsel Gelişimin Değerlendirilmesi için Goodenough Harris Testi

– Resim Analizi / Yorumu mu? yoksa Değerlendirmesi mi?

– Resimler Aracılığıyla Sosyal- Duygusal Durumun İncelenmesi

– Machover Bir İnsan Çiz Testi

– Porot’un Bir Aile Çiz Testi

– Çocuk Resimlerinde Dikkate Değer Anlatım Öğeleri

– Çocukla İletişim Aracı Olarak Resim

– Sağaltım Aracı Olarak Resim

– Soru – Cevap

 

Süre: 2 saat 30 dk.

 

Detaylar

  • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
  • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
  • Mixx Bilet tüketicilerimizin haklarına önem veriyoruz. Sitemizden satın almış olduğunuz biletler Mixx Bilet güvencesindedir. 
  • 48 Saat içerisinde koşulsuz iade hakkınız vardır.

Sertifikalar

  • İsminize Özel
  • Konuşmacı İmzalı
  • Belge Seri Numaraya Sahip
  • Ömür Boyu Sistem Üzerinden Sorgulanabilir
  • Cv'nizde Bulundurabilirsiniz

Konuşmacılar

Ezgi Denizel Güven Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünden lisans derecesi, Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik A.B.D.’dan yüksek lisans derecesi almıştır. Ege Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik A.B.D.’dan doktora derecesini almıştır. 1999 Marmara Depremi sonrası TPD bünyesinde gerçekleşen psikososyal müdahale çalışmalarına gönüllü olarak başlamış, sonrasında yaşanan farklı doğal afet çalışmalarına katılmıştır. “Travma Psikolojik Danışmanlığı” kitabında “Travma Sonrası Gelişme ve Psikolojik Sağlamlık” konusunda bölüm yazarlığı yapmış, “Çocuk Ergen Ruh Sağlığı: Davranış Bozukluklarında Tanılama ve Tedavi Yaklaşımları” kitabında Çocuk ve Ergenlerde Depresyon Bozuklukları bölümünü yazmıştır. EMDR terapisti olarak travma iyileştirme ekibinde gönüllü çalışmalarına devam etmektedir. WHR bünyesinde “bir şey söyleyin” hareketinde gönüllü çalışmalar gerçekleştirmiştir ve WHR ile çalışmalarına devam etmektedir. EMDR, Şema Terapisi, Transaksiyonel Analiz ve Aile Terapisi eğitimlerini tamamlamış; Mindfulness Temelli Terapilerden Diyalektik Terapi Eğitimine devam etmektedir. Evlidir, 3 çocuk annesi ve 3psikolog3anne’ nin kurucusudur.
BİLET AL


Devam ederek kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.