İNDİRİMLİ 69TL 29TL
BİLET AL
ARKADAŞLARINA GÖNDER

AR-GE EĞİTİMİ


AR-GE EĞİTİMİ
29TL

Haklarınızı Gözetiyoruz
Etkinlik gerçekleşene kadar tüm süreci titizlikle takip ederek haklarınızı gözetiyoruz.
24/7 Destek
Whatsapp ve Canlı yardım ile 24 saat hizmetinizdeyiz.
100% Güvenli
Tüm kartla ödeme sayfaları 256Bit SSL ile şifrelenerek korunmaktadır.
Elektronik Biletleme
Qr kod ile sorgulanabilen elektronik bilet sunuyoruz.

Detaylar

AR-GE EĞİTİMİ

 

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre Ar-Ge; kültür, insan ve toplumun bilgisinden oluşan bilgi dağarcığının artırılması ve bunun yazılım dahil yeni süreç, sistem ve uygulamalar tasarlamak üzere kullanılması için sistematik bir temelde yürütülen yaratıcı çalışmalardır.

Frascati Kılavuzu’na göre Ar-Ge; insan, kültür ve toplumun bilgisinden oluşan bilgi dağarcığının artırılması ve bu dağarcığın yeni uygulamalar tasarlamak üzere kullanılması için sistematik bir temelde yürütülen yaratıcı çalışmalardır. Uzun yıllar Türk Silahlı Kuvvetlerinde Albay rütbesiyle Ar-Ge çalışmalarını da yürütmüş olan Dr. Suat Yangın şimdi uzaktan eğitimleriyle bu süreci sizlere sunmaktadır.

         Program İçeriği

  1. Fikir Üretimi
  2. Fikir Tarama
  3. Konsept Geliştirme ve Test
  4. İş Analizi
  5. Ürün Geliştirme
  6. Test Pazarlaması
  7. Önce Marka Tescili
  8. Ticarileştirme
  9. Ürününüzü Piyasaya Sürün

 

Sertifikalar

Program sonunda hak kazanacağınız sertifikalar iş garantisi, unvan ve yetki sağlamamaktadır; fakat gerçek deneyimlerden samimi ve bol etkileşimli güncel bilgilerle gelişiminizi hissedecek, fayda göreceksiniz.

Konuşmacılar

Yangın, 1965 yılında Ankara’da doğmuştur. 1986 yılında Kara Harp Okulundan mezun olup Türk Silahlı Kuvvetlerinde 27 yıl görev yaptıktan sonra 2013 yılında Albay rütbesiyle emekli olmuştur. Yangın, 2003 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve 2006 yılında Beykent Üniversitesi Yönetim Organizasyon dallarında yüksek lisanslarını 2016 yılında da Haliç Üniversitesi işletme dalında Doktorasını tamamlayan Yangın 2019 yılında Dokuz Eylül Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

 

Misafir Öğretim Elemanı olarak Milli Savunma Üniversitesinde Yönetim, Liderlik ve Hukuk, Katip Çelebi Üniversitesinde Yönetim Psikolojisi ile Kriz Afet Yönetimi dersleri vermiş olan Yangın Erdal Erök Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde deneyimlenmiş tecrübeleriyle siz değerli katılımcılarımızın kariyer ve gelişimlerine değer katmak için güncel olaylar, anılar, hikayeler ve paradokslarla hem akademik hem pratik, etkili, verimli ve eğlenceli eğitim programlarıyla ‘’Bilgi ve Tecrübe paylaşıldıkça başarı vardır’’ felsefesiyle yola çıkmış bir eğitmendir.
BİLET AL


Devam ederek kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.